Herbalife Nedir? Herbalife Zararlı Mıdır? Herbalife kilo verdirir mi? Herbalife ile kaç kilo verilebilir? Herbalife ile hızlı kilo verebilir miyim? Merak ettikleriniz ve fazlası yazımızın devamında…

Herbalife Nedir? Herbalife Zararlı Mıdır? Herbalife kilo verdirir mi? Herbalife ile kaç kilo verilebilir? Herbalife ile hızlı kilo verebilir miyim? İşte detaylar…

Herbalife Nedir?

Herbalife, her al ve lif kelimelerinin birleştirildiği ve doğal, şifalı bitkilerin karıştırılarak üretildiği iddia edilen bir üründür. Bu ürün ile doğal bir yaşamın kapılarının aralandığı söylenmektedir. Şuan Hızlı Kilo verme ve sağlıklı kilo verme istekleri olan insanların başvurduğu bir ürün konumundadır. Zayıflamak isteyenlerin minimum kalori alarak hızlı ve sağlıklı kilo vermesini sağladığını iddia etmektedir. Herbalife 2020 yılında hızlı ve sağlıklı kilo verme isteği olanların en çok merak edeceği zayıflama ürünleri arasında olacağı düşünülmektedir. Çoğu zaman faydalarından bahsedilen bu zayıflama ürünü insanların herbalife Zararlı Mıdır? Herbalife zayıflatır mı? Herbalife kullananların yorumları gibi soruların cevabını aramalarına sebep olmaktadır. Bu soruların cevabı uzmandan uzmana değişmektedir. İnsanların herbalife adına bildiği birçok yanlış bilgi mevcuttur. Bunların başında ise herbalife zayıflama ürününün bir ilaç sanılmasıdır. Öncelikle herbalife Sağlık Bakanlığı değil, Tarım Bakanlığı onaylıdır. Yani herbalife bir ilaç değil bir besin takviyesidir. Ayrıca herbalife yaptığınız diyetleri yanında takviye amaçlı da kullanılmaması gereken bir üründür. Ya da bir hastalığınınız tedavisi için Eczanelerden isteyeceğiniz bir ürün değildir.

Herbalife içerisinde kimyasal katkı maddeleri barındırmasa da dikkatli kullanılması gereken bir üründür. Bitkisel ürünlerde gerektiğinden fazla kullanıldığında vücut üzerinde oldukça fazla etkisi olmaktadır.

Dünya üzerinde oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan bu ürün bir çok kişinin aklına herbalife zararları nelerdir sorusunu getirmektedir. Herbalife internet üzerinden ve çeşitli distribütörler ile satılmaktadır. Hızlı kilo verme ya da sağlıklı kilo verme özelliklerinin yanı sıra insanların para kazanmak için kullandığı bir ürün konumundadır.

Herbalife bitkisel bir ürün olduğundan dolayı Tarım Bakanlığından alınan oynayın yeterli olduğunu söylese de Sağlık Bakanlığı onayının olmaması insanların aklına herbalife Zararlı Mıdır sorusunu getiriyor. Bu yüzdende birçok hekimin ve diyetisyenin tavsiye etmediği bir üründür. Herbalife Zararlı Mıdır sorusunun cevabına bakıldığı zaman ise alınan cevaplar pek iç açıcı değildir.

Herbalife Zararları Nelerdir?

Bir çok Sağlık problemine yol açan bu zayıflama ürününün başlıca zararları şöyledir ;

 • Bulantı ve kusma
 • Mide yanması
 • İshal
 • Böbrek taşı oluşumu
 • Ağız kuruluğu
 • Kalp
 • Kalp ritmi bozukluğu
 • Terleme
 • Terleme ve titreme
 • Hipertansiyon
 • Kızarma

Herbalife zararları arasında fizikler zararları dışında psikolojik zararları da olduğu bilinmektedir. Genel olarak kullanan insanlarda sinir ve anksiyete yaptığı bilinmektedir. Bunların dışında uyku problemlerine yol açtığı da görülmektedir.

Bireylerin hızlı kilo verme, kolay zayıflama adına sağlıklarını oldukça fazla tehlikeye attığı görülmektedir. Ayrıca ürünlerin kullanımının bırakılması halinde verilen kilolar kolay bir şekilde yeniden alınmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here